Przejdź do treści

Wyjazd do apartamentów z pracy

apartamenty kudowa

Moja siostra pracuje w szkole. I co roku mają możliwość uczcić w sposób szczególny dzień nauczyciela. Po prostu mogą sobie gdzieś pojechać i dostać spore dofinansowanie na ten właśnie cel. W tym roku mieli odwiedzić kudowę zdrój i pojechać tam do spa.

Apartamenty w Kudowie Zdrój na każdą okazję

apartamenty kudowaW sumie jest to bardzo fajny pomysł. Jechali tam wszyscy pracownicy i kto chciał mógł z sobą wziąć osobę towarzyszącą, za którą musiał dopłacić część pieniędzy. Ale nie była to całość kosztów także i tak taki wyjazd się opłacał.
W kudowie podobno są najlepsze pensjonaty ze spa. Nie dość, że są bardzo dobre i jest tam naprawdę dużo atrakcji to ceny za pobyt są podobno bardzo konkurencyjne.
W sumie za kwotę, którą dysponowali mogli wynająć sobie stylowe apartamenty Kudowa i tak też zrobili.
W sumie zawsze ten weekend był to taki weekend luksusowy. w sumie dlaczego by nie. Uważam zresztą, że w każdej pracy powinno być tak, że pracownicy mogą spędzić gdzieś w uroczym miejscy cudowny weekend. Siostra po przyjeździe stwierdziła, że noclegi były naprawdę wspaniałe. Zresztą stwierdzili z mężem, że pojadą tam także podczas urlopu. I namawiali nas byśmy im także towarzyszyli. Ja byłabym oczywiście bardzo chętna. Jednak od dawna mieliśmy już zarezerwowany pensjonat nad morzem. Ja w sumie bardzo lubiłam polskie morze. Jednak obiecałam sobie, że do kudowy także pojedziemy z mężem i siostrą. Może nie uda się nam to w tym roku. Jednak w następnym roku zaplanujemy wspólny wyjazd dużo wcześniej. Ja najbardziej chciałabym skorzystać z dobrego spa.

W sumie nigdy nie byłam w takim miejscu. A jednak czuje, że taki pensjonat ze spa bardzo by mi odpowiadał. Mąż twierdzi, że woli aktywny wypoczynek. Jednak ja uważam, że jedno drugiego wcale ni wyklucza. Wręcz przeciwnie można wtedy zrobić wypoczynek dla zdrowia i urody.