Przejdź do treści

Wymieniliśmy synowi łóżko z materacem w pokoju

 

Nasz syn w tym roku idzie do pierwszej klasy. Dzieci tak szybko rosną a czas upływa wręcz błyskawicznie. Jeszcze niedawno przecież zmieniałam mu pieluchy a tu szkoła. Z mężem na wakacje wysłaliśmy go dziadków, aby w tym czasie zrobić remont w jego pokoju.

Łóżko z materacem dziecięcym hevea to świetne rozwiązanie

materace dziecięce heveaKonradowi będzie potrzebne biurko i musimy przemeblować cały pokój. Mąż powiedział, że trzeba mu też wymienić materac, bo ten co ma jest już zniszczony i nierówny. Zapisaliśmy na kartce wszystko co jest potrzebne i pojechaliśmy do sklepu. Mają tam wszystko i można kupić te świetne materace dziecięce hevea a taki właśnie planowaliśmy zakupić dla syna. Wszystko zmierzyliśmy, ponieważ do pokoju musi wejść biurko i nowa szafa. Mąż uparł się też, by kupić nowe łóżko do kompletu co ostatecznie uznałam za doskonałe rozwiązanie. W salonie można kupić łóżka, które mają od razu materace dziecięce hevea i na takie się zdecydowaliśmy. Bez problemu dobraliśmy w tym samym kolorze biurko i szafę. Nawet wybraliśmy tapetę 3d w samochody i wiem, że nas syn po powrocie będzie zachwycony swoim pokojem. Mąż wszystkie meble sam skręcił i położył tapetę. Zna się na tym i powiedział, że nie ma sensu zatrudniać fachowców, ponieważ są to drobne sprawy. Głównie chodziło o położenie tapety. Przy okazji też odmalowaliśmy pozostałe pokoje w mieszkaniu i jest ono teraz w całości odświeżone. Kiedy Konrad wrócił od rodziców to od razu pobiegł zobaczyć swój pokój. Łóżko było dla niego wygodne i cieszył się, że ma nowe.

Zakup łóżka z takim materacem to było doskonałe rozwiązanie. Nasz syn teraz przesypia całe noc i budzi się wyspany oraz pełny energii. Musi ją przecież mieć skoro zaczyna naukę w szkole podstawowej. Na pewno świetnie sobie poradzi.