Przejdź do treści

Wynajęcie sali weselnej ważnemu klientowi

Sporo zachodu kosztowało mnie osiągnięcie tak ogromnego sukcesu. Od samego początku zamierzałem otworzyć hotel dla ludzi z wyższych sfer i nie było to łatwe. Miałem utrudnione zadanie z uwagi na koszty, ale ostatecznie wszystko mi się udało. Nawet zainwestowałem w salę weselną.

Hotel oferujący największą salę weselną w Świebodzinie

sale weselne ŚwiebodzinW mojej ocenie każdy szanujący się hotel powinien dysponować salą weselną i dlatego tak mocny nacisk na to pomieszczenie kładłem. Sala, która mieściła się w moim hotelu była największa w całym mieście. W województwie dostępne były liczne sale weselne Świebodzin jednak odwiedzany był przez bogatych ludzi i dlatego w tym mieście inwestowałem. Odwiedzało mnie wielu klientów, ale ten, który pojawił się ostatnio był wyjątkowy. Był to znany aktor, który urządzał swojej córce wesele. Właśnie sala w moim hotelu go zainteresowała i jak się okazało nie tylko chodziło o jej wielkość. Sala weselna, którą dysponowałem była komfortowa i większość osób ją polecało. Dlatego właśnie aktor ten zdecydował się na moją salę. Zaprezentowałem mu ją i wskazałem zalety. Główną była klimatyzacja oraz parkiet, który nie był ślizgi. Z sali weselnej można było też wyjść bezpośrednio na taras, który był duży. Była również możliwość dowolnego ustawienia stolików. Aktor zamierzał zrobić wesele na ponad pięćset osób i moja sala weselna idealnie się do tego nadawała. Od razu spisaliśmy umowę i klient wpłacił zaliczkę. Czekało mnie sporo pracy z przygotowaniem sali.

Na dzień przed weselem sala była przygotowana. Wszystkie dodatki oraz ustrojenie sali wykonane było zgodnie z wytycznymi klienta. Moi pracownicy doskonale sobie ze wszystkim poradzili. Do obsługi wesela wyznaczyłem najlepszych kelnerów, którzy posiadali doświadczenie.