Przejdź do treści

Wynajem sali gimnastycznej i treningi bramkarskie

treningi bramkarskie

Ostatnio zbudowałem salę gimnastyczną z bardzo dużym boiskiem. Zainwestowałem w taką budowę, ponieważ chciałbym to boisko wynająć jakiejś szkółce. Kraków jest znany z aktywnego spędzania czasu. Piłka nożna to chyba ulubiony sport nie tylko dorosłych.

Treningi bramkarskie i wola walki

treningi bramkarskieCoraz więcej dzieciaków można spotkać na różnych boiskach. Zajęcia sportowe dla dzieci organizowane są nie tylko w szkole. Również wiele klubów piłkarskich proponuje taką formę zajęć. Zajęcia pozalekcyjne są bardzo ważne. Wpływają na prawidłowy rozwój, wspierają odporność i motywują do działania. Treningi indywidualne sprawiają, że dzieci staja się odważniejsze. Natomiast treningi bramkarskie kraków uaktywniają w dzieciach wolę walki. Bramkarz musi liczyć na swoje umiejętności i często zostaje sam na sam z piłkarzem przeciwnej drużyny, trzeba się do tego nadawać i mieć dobre nastawienie i podejście. Sala gimnastyczna i boisko było bardzo nowoczesne. Murawa była najlepsza jaka mogłem tylko zamówić. Piłki i inne sprzęty były z najwyższej półki. Ogłoszenie umieściłem w prasie. Od razu miałem kilka ciekawych ofert. Generalnie zainteresowały mnie dwie propozycje. Jedna była z domu dziecka. Druga z normalnej szkoły. Postanowiłem wynająć pomieszczenie dwa dni w tygodniu dla dzieciaków z domu dziecka. Żeby wiedziały, że nie są gorsze i uwierzyły że oni tez mogą coś osiągnąć. Zaproponowałem także, treningi indywidualne, które sam będę prowadzić z chętnymi dzieciakami a także treningi bramkarskie. Ustaliliśmy z panią dyrektor, że kwota za wynajem będzie symboliczna. Czułem się lepszym człowiekiem.

Natomiast ze szkołą podpisałem normalna umowę na określona kwotę. Szkoła wynajęła ode mnie obiekt na cztery treningi w tygodniu. Szkoła miała swoich trenerów więc nie musiałem się w to angażować.