Przejdź do treści

Wynajem weselnej limuzyny

Kiedy oświadczałem się swojej ukochanej, byłem zestresowany. Jednak gdy usłyszałem z jej ust „tak”, całe napięcie zeszło. Czym prędzej przystąpiliśmy do organizacji naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Chcieliśmy, aby te uroczystości były iście królewskie. Dlatego też oprócz eleganckiej sali, która miała być pięknie przystrojona, zadbaliśmy o wynajem ślubnej limuzyny. Chcieliśmy zrobić niezłe show.

Wynajęcie limuzyny na ślub w Gdyni

limuzyna na wesele gdyniaWspólnie z narzeczoną jesteśmy ludźmi, którzy lubią kiedy wokół nich dużo się dzieje. Dlatego też chcieliśmy zadbać o to, by zarówno ślub, jak i przyjęcie weselne oddawały naszą prawdziwą naturę. Praktycznie od razu po zaręczynach przystąpiliśmy do organizacji naszego wielkiego dnia. Najpierw zabraliśmy się za wynajęcie sali weselnej, co również było dużym przedsięwzięciem. Później zajęliśmy się nawiązaniem współpracy z zespołem muzycznym oraz fotografem. Na koniec pomyśleliśmy o tym, że chcemy z pompą wjechać na nasz ślub. Dlatego też zainteresowała nas limuzyna na wesele Gdynia to spore miasto, więc nie mieliśmy problemu ze znalezieniem firmy oferującej wynajem luksusowych aut. Oferta jednej z takich firm szczególnie przypadła nam do gustu. Od razu wpadła nam w oko jedna z czarnych limuzyn. Na szczęście była wolna w interesującym nas terminie! Bardzo nas to ucieszyło. Postanowiliśmy dłużej nie zwlekać i wynająć ją na przejazd do kościoła i z kościoła do sali weselnej.

Teraz kiedy jesteśmy już po ślubie, z radością wspominamy ten wielki dzień. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy zrobić furorę, podjeżdżając pod kościół, a później i pod salę weselną piękną, czarną limuzyną. Czuliśmy się wtedy niesamowicie. Jestem przekonany, że gdybym miał podejmować tę samą decyzję po raz drugi, to nic był nie zmienił!