Przejdź do treści

Wynajem zwyżek oczami artysty

wynajem zwyżek

Organizuje wielką imprezę artystyczną spod znaku astrologii. Impreza będzie plenerowa, więc obejmie sobą cały Kraków. Przede wszystkim będę potrzebował jakiejś firmy, która świadczy wynajem podnośników. Może być nawet z Katowic, bo tam też będą się odbywały pokazy i tworzenie murali.

Wynajem zwyżek to dobry wybór

wynajem zwyżekBędzie to miasto siostrzane, współpracujące z Krakowem. Może zna ktoś firmę, która posiada wynajem zwyżek Kraków, najlepiej takich, które wysokością dosięgną szczytu bloku mieszkalnego. Oczywiście liczę, że będzie też możliwy wynajem podestów ruchomych, ponieważ czasem będą pracować więcej niż jeden artysta. Projekt jest taki, aby na kolejne biennale zmieniać grafiki w wyznaczonych miejscach. Mieliśmy już taki projekt w Kielcach i tam to się sprawdza wyśmienicie. Dlatego musi być dobrze wyposażona firma, która obsługuje wynajem podnośników, do tego ma wykwalifikowaną obsługę i można spokojnie działać i planować współpracę na kolejne lata. Istotne jest to, że firma jeżeli się zasłuży, to ich wynajem zwyżek będzie sławny na cały kraj. Nasza impreza jest znana w całej Polsce, a artyści lubią fachową pomoc techniczną, więc może Kraków będzie świadczył wynajem podnośników w wielu innych miastach Polski. W każdym razie do Krakowa przyjeżdża niedługo artysta w Wiednia, zwany jest „Pająk”, dlatego, że uwielbia tworzyć w najwyższych punktach miast. Dla niego zarezerwujemy najlepszy wynajem podnośników, aby mógł sobie ramię wybrać, które wzniesie go na sam szczyt.

Proszę was w takim razie o pomoc, o namiary na najlepszy wynajem podnośników w Krakowie, trzeba zrobić to szybko i dobrze. Tanio mnie nie interesuje, więc koszta schodzą na drugi plan. Interesuje mnie tylko rzetelny wynajem zwyżek. Cóż czekam na informacje od was kochani. Póki co, wracam do pracy.