Przejdź do treści

Wynajmuję samochód w Gdańsku

Firma postanowiła wysłać mnie w delegacje do Gdańska. Ma odbywać się tam szkolenie na specjalistów i zostałem wytypowany jako jedyny pracownik. Dobrze rokuję według kierownika i dlatego postanowili właśnie we mnie zainwestować. Byłem zaszczycony.

Udało mi się najtaniej wynająć samochód w Gdańsku

wynajem samochodów w Gdańsku - najtaniejMyślałem, że wszystko będę sam załatwiał i zastawiałem się nad dojazdem. Kierownik powiedział, że jest u nas wynajem samochodów w Gdańsku – najtaniej i stamtąd mam sobie wynająć jakiś samochód. Parking na miejscu już mi opłacono i dostałem nawet kartę na stację, gdzie mogę zatankować do pełna benzynę. Pierwszy raz zostałem wysłany w delegacje i nie wiedziałem w sumie jak to wszystko jest organizowane. Widać, że firma dba o każdy szczegół. Pojechałem więc na osiedle, gdzie jest wynajem samochodów w Gdańsku – najtaniej i postanowiłem sobie coś wybrać. Kierownik powiedział, że mam żadnych ograniczeń i mogę zdecydować się na dowolny samochód. Na placu stało mnóstwo marek i była moja ukochana. Zawsze marzyłem o takim samochodzie i zadecydowałem, że właśnie ten model sobie wynajmę. Koszt najmu jest rzeczywiście tani i się zaskoczyłem, że za takie pieniądze mogę jeździć takim fajnym samochodem. Ubezpieczenie także jest w cenie. Podróż tym samochodem była dość przyjemna i zacząłem się zastanawiać nad kupnem swojego samochodu. W przyszłości takie wyjazdy będą na pewno częstsze. Zobaczę jeszcze, bo na razie nie mam kasy. W razie potrzeby to zawsze mogę wynająć jakiś tani samochód z tej firmy.

Kiedy wróciłem do firmy i przedstawiłem fakturę w księgowości to wszyscy się zaskoczyli, że za takie małe pieniądze jeździłem takim fajnym samochodem. Nawet dostałem zwrot za benzynę, ponieważ zostało jej dość dużo. To była świetna przygoda dla mnie.