Przejdź do treści

Wysokiej jakości explainer video

Zawsze kochałam kino. Była to moja prawdziwa pasja. W liceum kręciliśmy amatorskie filmy i już wtedy wiedziałam, że nie ma dla mnie innej drogi zawodowej niż praca przy filmie. Dlatego na studia wybrałam się do najlepszej szkoły filmowej w Polsce, studiowałam animację.  Okres studiów był wielka przygoda i bardzo miło go wspominam.

Explainer video dla biznesu

profesjonalne explainer videoPo studiach przez krótki okres pracowałam w studio animacji, jednak okazało się to być zajęciem dość mało pewnym. Pieniądze z tego były całkiem dobre, ale co z tego, skoro nie widziałam, kiedy będzie dla mnie praca. Chociaż przyznam, że praca sama w sobie była bardzo ciekawa. Jednak postanowiłam znaleźć sobie coś bardziej pewnego i zatrudniłam się w studiu animacji produkującym dla biznesu. To była bardzo dobra decyzja, praca okazała się być o wiele bardziej stabilna i wynagrodzenie było naprawdę bardzo dobra. Produkowaliśmy szczególnie dużo explainer video. Profesjonalne explainer video to ostatnio bardzo chętnie zamawiane przez przeróżne firmy narzędzie. Jest to taka specjalna animacja, która ma na celu przełożenie trudnych treści w bardziej przystępne. Może być przydatna w szkoleniach dla pracowników, może mieć także zastosowanie w marketingu czy reklamie. Dzięki zastosowaniu takiego narzędzia treści są o wiele bardziej atrakcyjne dla słuchaczy, a jednocześnie lepiej i szybciej je oni zapamiętują. Takie video można mieć u ans już za kilka tysięcy.

Ostatnio coraz bardziej popularne w różnych, zarówno większych, jak i mniejszych firmach, narzędzie zwane explainer video, czyli taka specjalna animacja, której celem jest przełożenie trudnych treści na bardziej przystępny język. Można taki film potem użyć podczas różnego rodzaju szkoleń czy prezentacji i łatwo dotrzeć ze swymi treściami do odbiorcy.