Przejdź do treści

Zafundowałam sobie piękny naszyjnik

Dużo pracowałam a pieniądze zawsze odkładałam na konto oszczędnościowe. Nie miałam żadnych wydatków w planie, ale chciałam mieć jakieś pieniądze odłożone na wszelki wypadek. Jakiś czas temu postanowiłam sobie zafundować jakiś prezent. Dawno sobie przecież nic nie kupiłam.

Wybór najpiękniejszego naszyjnika z bursztynem

naszyjnik z bursztynem w srebrzeZdecydowałam sobie kupić jakiś piękny naszyjnik z bursztynem w srebrze, bo od dawna chciałam mieć tego typu biżuterię. Uwielbiałam nosić łańcuszki, pierścionki ale nie miałam ich tak dużo. Nowy naszyjnik postanowiłam sobie kupić za pieniądze z najbliższej wypłaty. Po dziesiątym lutym po pracy wybrałam się na zakupy. Bardzo rozważnie przeglądałam różne oferty, ponieważ chciałam mieć najpiękniejszy naszyjnik. Odwiedziłam kilka sklepów jubilerskich i w ostatnim znalazłam naszyjnik, który bardzo mi się spodobał. Wyglądał dokładnie tak jak sobie wymarzyłam i musiałam go kupić. Dostępne były złote i srebrne naszyjniki, jednak wszystko miałam w srebrze i zdecydowałam się na wybór srebrnego naszyjnika z bursztynem. Przymierzyłam go na miejscu i pasował do mnie idealnie. Poprosiłam o jego zapakowanie i udałam się do kasy. Sprzedawca poinformował mnie, że w sklepie była promocja i za naszyjnik zapłaciłam cenę niższą o dwadzieścia procent. To była dla mnie miła niespodzianka. W domu poszukałam sobie idealnego stroju na następny dzień do pracy, żeby jak najlepiej wyeksponować nowy naszyjnik z bursztynem. Założyłam czerwoną sukienkę. Wszystko pasowało idealnie.

Nowy naszyjnik bardzo spodobał się mojej przyjaciółce. Był piękny i bardzo elegancki. Przydałaby mi się jeszcze jakaś fajna bransoletka do kompletu, ale kupię ją sobie w przyszłym miesiącu po następnej wypłacie. W końcu biżuteria to bardzo ważna sprawa dla kobiety.