Przejdź do treści

Zakup walizek puccini w niskiej cenie

walizki puccini

W pracy okazało się, że zostałem najlepszym pracownikiem całego kwartału. I to nie jestem najlepszym pracownikiem tylko u siebie w regionie a w całej Polsce. W związku z tym firma, w której pracuje jako nagrodę wykupiła mi dwuosobowy wyjazd na Kretę.

Walizki puccini i wyjazd na Kretę

walizki pucciniCieszę się bardzo. Nie tylko z nagrody, ale także z tego, że udało mi się zostać najlepszym pracownikiem. Czuję się naprawdę wyróżniony. Miałem też wrażenie, że moi koledzy z pracy będą pewnie zazdrościć mi tej wygranej i że może być przez pewien czas niezbyt fajnie w firmie. Jednak okazało się całkiem inaczej. Większość osób rzeczywiście pogratulowała mi i to mam wrażenie szczerze. Nie mogę doczekać się kiedy powiem żonie o tej wycieczce. Zawsze mówiła mi, że chciałaby pojechać na jakieś fajne wakacje. A tu taka niespodzianka. Powiedziałem żonie już przez telefon będąc w pracy. Po prostu nie mogłem się doczekać kiedy przekaże jej tak dobre wieści. Żona bardzo się ucieszyła i zaraz zaczęła planować nasz wyjazd. Już następnego dnia po pracy pojechaliśmy do galerii na zakupy by kupić walizki do ryanaira, których nie mieliśmy. Od firmy dostałem także dużą premię, którą postanowiłem wydać właśnie na tą wycieczkę. Żonie spodobały się walizki march, które były i dla mnie ładne. Jednak walizki marki puccini w niskiej cenie zachwyciły nas bardziej chociaż ich cena była wyższa. Jednak cena za puccini walizki nie była tak wysoka byśmy nie mogli z kolei ponieść takich kosztów. Ważne w końcu jest to by te walizki kabinowe były także dobre jakościowo.Żonie spodobały się także torebki puccini i postanowiłem kupić jej takie torebki w prezencie.

Ja się na torebkach nie znam, a skoro jej się aż tak bardzo spodobały to musiały być tego warte. Żona bowiem nie jest typem kobiety, która jakoś specjalnie przepada za zakupami.