Przejdź do treści

Zamówienie ulotek ze sprawdzonej firmy

 

Decyzję o założeniu własnej działalności podjąłem w sierpniu. Wtedy właśnie dowiedziałem się, że mogłem starać się o dofinansowanie. Nie miałem wystarczającej kwoty na rozkręcenie interesu i taka pomoc z urzędu pracy zdecydowanie mi pomogła.

Profesjonalnie wykonane ulotki

ulotki z LubinaDo kwestii związanej z założeniem firmy podszedłem rozważnie. Wszystko sobie dokładnie zaplanowałem, ponieważ ten pomysł musiał się udać. Początkowo miałem mało pomysłów na wypromowanie swojego przedsiębiorstwa, jednak udało mi się wpaść na świetny pomysł. Otóż zamierzałem rozdać w całym mieście ulotki, które miały informować o mojej nowo otwartej firmie. Wiedziałem też, by zamówić ulotki z Lubina, ponieważ mieściła się tam firma, która wykonywała je profesjonalnie. Mój znajomy prowadził swoją firmę i zawsze zamawiał ulotki od tej firmy. Nie raz mi się chwalił jak to udało mu się nawiązać nowe kontakty, ponieważ ulotki były profesjonalnie wykonane i to przykuło uwagę klientów. Zadzwoniłem do tej firmy, ażeby dopytać, czy projektowaniem ulotek też się zajmowali, ponieważ nie miałem pomysłu na wykonanie. Ulotka miała być czytelna i chwytliwa. Zapewniono mnie, że zamówione przeze mnie ulotki zdecydowanie będą mi się podobały. Zanim je dla mnie wydrukowano, to dostałem wzór drogą elektroniczną. Byłem pod ogromnym wrażeniem a jakość świadczonych przez tę firmę usług była zdecydowanie na najwyższym poziomie. Zamówiłem dużo więcej ulotek niż początkowo zakładałem, bo były rewelacyjnie wykonane.

Dzięki skrupulatności udało mi się wszystko poprowadzić w taki sposób, że już w pierwszym miesiącu działalności zdobyłem pięciu kontrahentów, którzy zdecydowali się na stałą współpracę. Oni wszyscy o mojej firmie dowiedzieli się właśnie z ulotek, które do nich dotarły.

Informacje pochodzą z adninja.pl