Przejdź do treści

Zasuwa garażowa – różne rodzaje

zasuwa garażowa

Zastanawiałem się ostatnio, jaką umieścić zasuwę w moim garażu. Stara już się niestety wyrobiła, co było po prostu widać gołym okiem. Nie mogłem sobie więcej pozwolić na to, aby jej używać, gdyż w końcu ktoś mógł wykorzystać to, że nie dbam o właściwe zamknięcie garażu.

Zasuwa garażowa musi być solidna

zasuwa garażowaUdałem się więc do producenta takich zasuw i innych elementów. Ponieważ był to zarazem producent stojaków rowerowych, postanowiłem zakupić także jeden z nich. Nie był to wymyślny produkt, tylko taki najzwyklejszy. Po prostu chodziło o to, aby był on metalowy i dobrze zabezpieczony przed wpływem negatywnych czynników z zewnątrz. Kolega kupował kiedyś łączniki budowlane w tej samej firmie. Stąd właśnie ją znałem. Jestem zadowolony. Mieli do wyboru rozmaite rodzaje zasuw garażowych. W końcu wybrałem najprostszą. Miała być to po prostu zwykła, solidna zasuwa garażowa. Jakoś na początku nie planowałem kupować stojaków na rowery, ale jednym się zachwyciłem i stwierdziłem, że przed moją firmą jeden by się przydał. Pracownicy na pewno to docenią – myślałem. Byłem pewien, że nie pozostanie to niezauważone. Rzeczywiście radość była dość duża z powodu tego stojaka, bo pracownicy jeżdżą dość tłumnie na rowerach do pracy. Muszę przyznać, że są to ludzie dość aktywni. Jestem w sumie pełen podziwu. Do tej pory musieli jednak jakoś sobie radzić i przypinać rowery do jakichś metalowych części przy budynku albo na przykład wnosić je do przedsionka naszej firmy, co nie wyglądało zbyt elegancko. Cieszę się, że wpadłem na taki pomysł, bo myślę, że to będzie miało wpływ na odbiór mojej osoby.

Jestem zadowolony i z zasuwy garażowej, i ze stojaka na rowery. Będę pamiętał o tym producencie. W przyszłości być może jeszcze wykorzystam ten kontakt. Nigdy nie wiadomo, co się może przydać.

Zobacz na www.lemmar.pl