Przejdź do treści

Zatrudniałam się u męża w magazynie, mamy system wms

Trzy lata temu urodziłam synka. Jaś poszedł do przedszkola. Byłam z nim na dniach adaptacyjnych. Pani przedszkolanka jest zadowolona że Jaś tak dobrze sobie poradził. Nic za mną nie płakał.

System wms wszedł rok temu

system wmsNie chodził do żłobka więc sama jestem pozytywnie zaskoczona że nie było żadnego problemu z zostaniem z obcą panią w nowym miejscu. Jest reakcja zmotywowała mnie do znalezienia sobie pracy. Nie mam dużego doświadczenia. Przed porodem zaczęłam pracę w sklepie. Popracowałam pół roku i dowiedziałam się o ciąży. Mąż pracuje na magazynie i dowiedział się, że szukają pracowników u niego w firmie. Postanowiłam wysłać moje dokumenty. Magazyn zawsze kojarzył mi się z facetami ale mąż powiedział, że u nich pracuje bardzo wiele kobie. Zarządzanie magazynem jest u nich na wysokim poziomie. Pracownicy wykonują obowiązki na znanych i cenionych systemach. Branżowy system wms wszedł do firmy rok temu. Pamiętam jak mąż uczył się teorii na test. Teraz twierdzi, że nie wyobraża sobie, żeby system wms nie był u nich dostępny. Na początku trzeba się było sporo uczyć i przyzwyczaić do innego programy ale obecnie każdy go chwali. Program magazynowy pomaga w liczeniu stanów magazynowych. Pokazuje gdzie najlepiej ulokować sprzęt w trakcie dostawy. Skraca czas wprowadzana dostawy i szykowania zamówień. Wms program jest w języku ojczystym i nie wymaga nauki języka obcego. Do moich obowiązków miałaby należeć praca na linii produkcyjnej. Nie będę bezpośrednio powiązania z systemem wms. Wms program będę używać wyłącznie do wprowadzenia wykonanej przeze mnie pracy. Na tej podstawie będzie naliczana mi wypłata.

Cieszę się że mąż o mnie pomyślał. Nie pracujemy w tym samym dziale i praktycznie w pracy się nie widzimy ale możemy razem jeździć bo pracujemy w tym samych godzinach