Przejdź do treści

Zawody dla kosmetyczek

Ostatnio w naszym mieście zrobiło się bardzo głośno a to za sprawą zawodów kosmetycznych jakie zostały zorganizowane. Od pewnego czasu między kosmetyczkami, które pracują zaczęło rosnąć napięcie spowodowane walką o klienta. Panie stały się bardziej wybredne, przez co niektórym zaczęło się wieść znacznie gorzej.

Do wygrania był atrakcyjny zestaw do hybryd 

zestaw do zrobienia paznokci hybrydowychNiektórzy uważali, że to zabawne. Jednak klientki również były zmęczone ciągłą walką i wzajemnym oskarżaniem się różnych stron. Kiedy nadszedł dzień konkursu żadna z pań nie wiedziała co je tak naprawdę czeka. Rywalizacja była najgorętsza na płaszczyźnie wykonywania paznokci, szczególnie hybrydowych. Dzisiaj kobiety jeśli chodzi o kosmetykę decydowały się na depilację a zabiegi na twarz znacznie częściej wybierały z oferty gabinetów medycyny estetycznej. Start w konkursie był dobrowolny. Zgłosiło się aż dwanaście kosmetyczek, które uważały się za najlepsze. Do wygrania był wspaniały i profesjonalny zestaw do zrobienia paznokci hybrydowych. Był kompletny, ponieważ w jego skład wchodziło trzydzieści lakierów, ozdoby do paznokci, lampa. Zawody rozpoczęły się i jedna z osób z komisji opisała pierwsze zadanie. Do wykonania był manicure w oparciu o lakiery hybrydowe. Należało zrobić ombre bądź efekt pyłku syrenki. Kolorystyka dowolna. Liczyła się jakość wykonania oraz pomysłowość. Nikt nie zawracał uwagę na czas. Trzeba przyznać, że każda kosmetyczka reprezentowała wysoki poziom i widać było, że wie co robi.

Niektóre panie miały wizje w głowie, które konsekwentnie realizowały. Inne dopytywały się swojej modelki co by wolała, w jakich kolorach i jaką mieć długość paznokcia. I to właśnie osoby mocno drążące i współpracujące z klientkami przeszły do kolejnego etapu a najlepsza zgarnęła super zestaw do hybryd.