Dla kogo jest depilacja laserowa?

Za czasów hipisów panowała moda na owłosione pachy, nogi i okolice bikini. Do dziś niektóre feministki uważają, że jedynie włosy, które należy obcinać, to te na głowie, a pozostałe powinny pozostać nienaruszone. Jednak dzisiaj większość kobiet golenie swojego ciała traktuje jako zachowanie odpowiedniej higieny.

Czy depilacja przy użyciu lasera jest bolesna?

depilacja laserowa WrocławKobiety usuwają zbędne owłosienie z nóg, rąk, pach i okolic bikini na kilka sposobów. Najtańszym i najpowszechniejszym sposobem jest golenie jednorazową maszynką. Przy użyciu odpowiedniej pianki, albo żelu do golenia, w parę chwil możemy się cieszyć gładką skórą bez włosów, ale jest to krótkotrwałe działanie. Zazwyczaj następnego dnia włoski zaczynają odrastać i staja się wyczuwalne na powierzchni skóry. Depilacja woskiem jest bolesna, ale efektem gładkich nóg będziemy mogły się cieszyć przynajmniej przez tydzień czasu, ponieważ plaster z woskiem, usuwa włosy razem z cebulką. Po takich zabiegach zawsze mogą wystąpić podrażnienia w postaci drobnych krostek, czerwonych kropek, albo miejscowo zaczerwienionej skóry. Depilacja laserowa Wrocław jest miejscem, gdzie usuniemy zbędne włoski bez bólu i raz na zawsze. Wiązka laserowa wnika głęboko pod skórę do cebulki i powoduje jej obumarcie, przez co włos już nie odrośnie. Jest to całkowicie bezpieczny zabieg, który przeprowadzają jedynie sprawdzone i dobre salony kosmetyczne z wykwalifikowanym personelem. We Wrocławiu znajdziemy przyjemniej dziesięć takich salonów, w których przeprowadza się depilację laserową.

Cena zabiegu zależy od miejsca, które będzie depilowane, oraz od powierzchni, która ma być poddana działaniu lasera. Najtańsza w goleniu jest okolica bikini, a najdroższe są nogi ze względu na dużą powierzchnię skóry. Jedynie dzieci poniżej osiemnastego roku życia i kobiety w ciąży nie powinny korzystać z takiej depilacji.