Przejdź do treści

Zlecenie i doskonały geolog

geolog

Pracuję jako konsultant do spraw geologicznych w bardzo dużej instytucji naukowej. Nasza instytucja współpracuje z bardzo dużą instytucją międzynarodową, dlatego też mamy dostęp do nowoczesnej technologi i oczywiście dość sporego kapitału pieniężnego.

Doskonały geolog ma wyznaczone zadania

geologSiedzibą naszej krajowej instytucji jest Kraków, powodem nie było urokliwe miasto, ale złoża jakie kryją się pod nim, a raczej jakieś 5 km od Krakowa.Nie jestem geologiem, ale jak już wspomniałam konsultantką. Zajmuję się głównie współpracą pomiędzy naszymi wszystkimi jednostkami.Pośrednicze też w zawieraniu i przyjmowaniu różnych zleceń. To ja przydzielam określone prace konkretnym osobą. Doskonały geolog ma wyznaczone dokładnie co ma robić, jakim zleceniem ma się zająć. W naszej instytucji zatrudnionych jest dość sporo geologów, dlatego harmonogram jest tu niezbędny. Wykonanie zlecenia polega na przeprowadzeniu licznych badań. To badania geologiczne Kraków. Przy jednym zleceniu może współpracować ze sobą kilku geologów, to zależy czego dotyczy dane zlecenie. Jeśli chodzi o potwierdzenie czegoś to wystarczy jeden geolog, ale jeśli mamy do czynienia ze zleceniem, w którym trzeba coś gruntownie zbadać, albo coś znaleźć w ziemi, to przy czymś takim musi być więcej niż jeden pracownik.Można powiedzieć, że nasza instytucja prowadzi usługi geologiczne Kraków dla rządu. Dbamy też o to aby wody gruntowe nie były zanieczyszczone, pracujemy nad różnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, które można było by użyć zamiast innych tradycyjnych rozwiązań, które są zbyt drogie.

Współpracując z instytucją międzynarodową, musimy dzielić się z nimi swoimi odkryciami, ale możemy liczyć na to samo z ich strony. Mamy dużo zleceń, zarówno tych krajowych, co zagranicznych. Raczej nigdy nie ustaną zlecenia.