Przejdź do treści

Zmiany w fotografii i wideofilmowaniu

wideofilmowanie

Ostatnio widziałam jak wiele zmieniło się jeśli chodzi o sprawy związane ze ślubem i weselem. W sumie przypadkowo byłam ostatnio u koleżanki a ona oglądała właśnie film z wesela jej młodszej siostry.

Wideofilmowanie – co się zmieniło?

wideofilmowanieByłam pod wrażeniem jak wideofilmowanie zmieniło się na przestrzeni zaledwie paru lat. Dziś można powiedzieć, że tanie wideofilmowanie w Częstochowie zamieniło się i tworzy prawdziwe działa sztuki. Przed ślubem został puszczony taki krótki teledysk z wesela i scenki nagrane wcześniej z młodymi. No po prostu nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego. Było to naprawdę na wysokim poziomie. Drugie zaskoczenie przeżyłam gdy były podziękowania dla rodziców i był nakręcony wcześniej bardzo smieszny filmik, w którym młodzi dziękują rodzicom. Można było po prostu płakać ale ze śmiechu. Nawet nie słyszałam, że są teraz takie pomysły. Całe wesele odbywało się w mieście częstochowa gdzie teraz mieszkali młodzi. Później koleżanka pokazała mi jeszcze album ze zdjęciami i to już było moje kolejne zaskoczenie tego dnia. Nie sądziłam, że zwykły fotograf może zrobić takie piękne zdjęcia. Ta fotografia ślubna zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Oczywiście młodsza siostra koleżanki była naprawdę bardzo ładną dziewczyną, zresztą jej mąż także był przystojny, jednak na tych fotografiach wyglądali jak profesjonalni modele. No naprawdę miałam wrażenie, że na zdjęciach widzę modeli lub co najmniej gwiazdy filmowe z pierwszych stron gazet. Zresztą sceneria zdjęć także była wyjątkowa.Zdjęcia były robione w starej opuszczonej fabryce i przez to wyglądały jeszcze bardziej niesamowicie.

 

W sumie żałuję, że sama jestem już po ślubie i że ja takich zdjęć nie będę miała.Nie powiem moje też mi się podobają. Jednak prawdę mówiąc są to po prostu zwykłe zdjęcia. Nie ma w nich nic niesamowitego, no może dla mnie i męża coś jest.