Przejdź do treści

Znany i ceniony producent elektronarzędzi

W dobie Internetu każdy z nas ma łatwy dostęp do szerokiego wachlarza produktów, które można zamówić online. Są to między innymi ubrania, meble oraz zakup niezbędnych do remontu oraz przeprowadzki elektronarzędzi. Najbardziej popularnymi są wielofunkcyjne wiertarko-wkrętarka oraz szlifierka. Przydadzą się w każdej pracy w domu i w ogrodzie.

Innowacyjność i niezawodność szlifierek kątowych hitachi

hitachi szlifierki kątoweNarzędziem elektrycznym, które stosowane jest do usuwania rdzy, szlifowania metalu oraz drewna jest szlifierka kątowa. Jedną ze znanych firm zajmujących się produkcją tego typu elektronarzędzi jest marka Hitachi, która swoją działalność rozpoczęła ponad 100 lat temu w Japonii. Ich hitachi szlifierki kątowe są bardzo popularne ze względu na dobrą jakość w przystępnej cenie. Wyróżniają się ergonomiczną obudową oraz niewielkimi jak na szlifierkę rozmiarami. Dzięki temu można je trzymać w jednej ręce. Dzięki poręczności mogą z niej korzystać nie tylko profesjonaliści, ale także amatorzy. Szeroki asortyment sklepu internetowego Hitachi pozwala na wybór szlifierek z wielkością tarczy od 115mm do 230mm. Dla osób zaczynających dopiero przygodę polecane są szlifierki o wadze 1,8kg i mocy 7300W, które sprawdzą się przy drobnych pracach w garażu, natomiast dla użytkowników, którzy prowadzą działalność związaną z budową i remontami najlepszym rozwiązaniem będą elektronarzędzia o pięć kilogramów cięższe z mocą 25000W.

Zarówno sklep internetowy producenta, jak i inne profesjonalne sklepy zajmujące się sprzedażą elektronarzędzi oferują klientom pełną gamę szlifierek marki Hitachi. Standardowe wyposażenie opakowania z produktem zawiera także rękojeść boczną, osłonę tarczy oraz klucz do montażu. Niektóre urządzenia posiadają dodatkową tarczę diamentową.