Przejdź do treści

Żona znalazła pracę w sklepie z nożami tokarskimi

Jestem Przemysław. Moja żona dostała pracę jako księgowa w hurtowni. Hurtownia znajduję się obok mojego miejsca pracy więc będziemy jeździć razem samochodem. Zona będzie pracować w tych samych godzinach co ja. Ja zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych w dużym sklepie.

Noże tokarskie zajmują dużo miejsca

noże tokarskieŻona już tydzień pracuje na swoim nowym stanowisku. Dostała od razu umowę na stałe. Ma dobre warunki finansowe. Póki co jest bardzo zadowolona. Atmosfera jest sympatyczna. Koleżanki wprowadzają ja na bieżąco w obowiązki. Przełożony oprowadził ją po całej firmie. Żona poznała pracę każdego działu. Wie co firma sprzedaje. Hurtownia zapewnia swoim klientom najlepsze narzędzia od sprawdzonych i polecanych producentów. Materiały pramet maja dobrą opinię i są polecane w magazynach branżowych. Zona nie musi znać wszystkich towarów ze sklepu. Do jej obowiązków będzie należało prawidłowe księgowanie faktur. Żona do domu przyniosła katalogi z narzędziami. Byłem ciekawy jakie narzędzia firma oferuje swoim klientom. Płytki wieloostrzowe były bardzo dobrze opisane. Wymienione były wszystkie ich zalety. W katalogu znajdowały się także ceny. Można były płacić gotówka lub kartą. Hurtownia proponowała także raty. Noże tokarskie aktualnie nie były opisane w katalogu ale żona mi o nich wspominała. Podobno są strasznie duże i ciężkie. Przełożony żony narzekał, że ostre noże tokarskie zajmują im dużo miejsca. Żona w mieście Bydgoszcz szukała pracy prawie dwa miesiące. Już traciła nadzieję i wtedy zobaczyłem ogłoszenie na drzwiach firmy sąsiadującej.

Cieszę się, że dzięki temu że przekazałem żonie informację udało się jej tam zatrudnić. Żona dzisiaj sama będzie już księgować dokumenty na narzędzia. Ja w nią wierzę i wiem, że sobie poradzi. Bardzo ją kocham i zawsze ją wspieram.